ZMIANY PIGMENTACYJNE SKÓRY/ FOTOODMŁADZANIE


Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia.
Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powstają ciemne plamy, które nazywamy przebarwieniami. Dzięki nowoczesnej platformie Harmony i wykorzystaniu różnych głowic walka ze zmianami pigmentacyjnymi, jak również poprawa kolorytu i struktury skóry jest szybka i prosta.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW


Melasma 
Zmiany pigmentacyjne skóry
Fotostarzenie

DZIAŁANIE

Naszym rozwiązaniem tego typu problemów jest głowica o nazwie DyeVL to unikalne na rynku medycznym światło w zakresie 450-600 nm.  Główną zaletą jest działanie wielokierunkowe - z jednej strony stymulujące produkcję kolagenu, a z drugiej - likwidując trapiące pacjenta zmiany skórne.

Ta niespotykana dotąd technologia pozwala praktykom medycyny estetycznej i dermatologii na efektywne i bezpieczne leczenie pacjentów ze zmianami naczyniowymi i przebarwieniami.

Zaleca się wykonanie zabiegów w serii co 2-3 tygodnie.

Fotoodmładzanie – na czym to polega?

Do fotoodmładzania wykorzystuje się laser emitujący światło o niskiej gęstości. Światło prowadzi do przegrzania skóry, co skutkuje skracaniem włókien kolagenowych oraz pobudzeniem do wytwarzania nowych. Dzięki temu skóra jest dużo bardziej jędrna i wygląda na młodszą. Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym. 


Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Twarz 600 PLN
  • Policzki 450 PLN
  • Szyja 500PLN
  • Dekolt 600 PLN
  • Dłonie 450 PLN
  • Twarz 3 zabiegi 1500 PLN zamiast 1800 PLN