Medestetic Gliwice to gwarancja najbardziej zaawansowanych technologicznie zabiegów na twarz i ciało światowych producentów.

Pracując na co dzień z naszymi klientami, doskonale znamy ich potrzeby i wymagania. O komfort wykonywanych zabiegów dba zespół składający się z doświadczonych kosmetologów oraz lekarza medycyny estetycznej.

Przede wszystkim skupiamy się na poprawie kondycji skóry, jej biorewitalizacji i zachowaniu naturalności. W naszej ofercie znajdują się zaawansowane zabiegi laserowe, odmładzające oraz zwalczające wszelkiego rodzaju problemy skórne takie jak trądzik, pękające naczynka na twarzy, blizny, rozstępy, cellulit z którymi klienci nie są w stanie sobie poradzić w warunkach domowych.

Otwierają się przed Państwem nowe możliwości, które pozwolą odroczyć proces starzenia skóry zachowując przy tym naturalność. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

Laser Alma Harmony XL PRO - zamykanie naczynek, redukcja przebarwień, redukcja rumienia, laser frakcyjny, usuwanie blizn

Primelase Excellence - laser diodowy do bezbolesnej depilacji

Kriolipoliza Cooltech -  wymrażanie tkanki tłuszczowej

Fala akustyczna "uderzeniowa" STORZ Medical - walka z cellulitem, poprawa jędrności

Icoone laser - modelowanie sylwetki oraz walka z pajączkami

Modeling Bloomea Paris - najbardziej pożądany zabieg ostatnich lat, wygładzenie skóry

Hifu Med Lift - lifting twarzy bez skalpela

Radiofrekwencja mikroigłowa - rozstępy, blizny, zagęszczanie skóry, utrata jędrności

Plasma IQ Neauvia - bezinwazyjny lifting powiek, opadające powieki

Nici liftingujące PDO

Naszym strategicznym partnerem w biznesie jest ITP S.A. dostawca innowacyjnych technologii spełniających najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa do medycyny estetycznej i kosmetologii

ITP Biomedical Company

Szeroki wachlarz zabiegów pozwala na dopasowanie najbardziej skutecznych metod terapii na twarz i ciało. U nas odzyskasz dobre samopoczucie oraz balans.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w gabinecie.