BLACK FRIDAY -50%!!! Rozpoczynamy wyjątkowy czas pełen promocji! 

- Lifting opadających powiek Plazma Neauvia teraz 499 zł zamiast 1000 zł

- Laser frakcyjny 799 zł zamiast 1000 zł

Dwa spektakularne i bezpieczne zabiegi, które łączy jedno: niesamowite efekty!!!

Lifting Plazma Neauvia podnosi opadające powieki bez użycia skalpela. 

Ta nieinwazyjna metoda wygładza skórę, zwiększa jej napięcie, podnosi opadające powieki i redukuje zmarszczki. Wypróbuj zanim zdecydujesz się na blefaroplastykę powiek.

Za to laser frakcyjny polecamy przy przebarwieniach, wiotkości skóry czy redukcji rozszerzonych porów czy drobnych zmarszczek. Wygładza, odmładza, poprawia jędrność skóry.

Ceny obowiązują do 30.11.2021r. Realizacja zabiegów do 3 miesięcy.


AKTUALNE PROMOCJE - WITAJ JESIEŃ :) do 30.11.2021

Zgłoś się na bezpłatną epilacją pach (1 pełnowartościowy zabieg) i odbierz bon o wartości 100 PLN na kolejne zabiegi. Przekonaj się, że epilacja może być bezbolesna i na trwałe usuń zbędne włoski :)

Efektem zabiegu jest dogłębne oczyszczenie skóry oraz zwężenie porów. Ponadto, koloryt skóry ulega ujednoliceniu, stany zapalne zostają zminimalizowane, wydzielanie sebum jest regulowane, a komórki skóry stymulowane są do odnowy.

Połączenie mikronakłuwania z frakcyjnym RF pozwala na uzyskanie lepszych i szybszych efektów zabiegowych polegających na zagęszczeniu skóry. Osiąga się spektakularny efekt przebudowy skóry, wypełnienia tkanek, dochodzi do produkcji nowych komórek kolagenu. Metoda doskonale sprawdza się również w zabiegach na twarz przy redukcji blizn jak i na ciało w celu likwidacji rozstępów.

Do każdej partii okolica oczu gratis.

Podczas zabiegu dochodzi do obkurczania włókien elastynowych, które między innymi są odpowiedzialne za utrzymanie owalu twarzy. Skupione ultradźwięki powodują powstawanie drobnych punktów we wszystkich warstwach skóry, bez naruszania ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu.

  • Policzki + linia żuchwy 1000 PLN zamiast 1500 PLN
  • Linia żuchwy + podbródek 650 PLN 1000 PLN
  • Linia żuchwy + podbródek + szyja 1000 zamiast 1500 PLN
  • Komplet1300 PLN zamiast 2000 PLN

5. KRIOLIPOLIZA COOLTECH - WYMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

4 GŁOWICE W PROMOCYJNEJ CENIE 

CoolTech w bezpiecznym procesie doprowadza do kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych, czyli apoptozy. W ten sposób znacznie zmniejsza ich ilość, szacuje się że do 40-50% jesteśmy w stanie zredukować tkankę tłuszczową. W rezultacie osiągamy wymodelowanie i wyszczuplenie danych partii ciała.

6. MEZOTERAPIA TWARZY NEAUVIA HYDRO DELUXE w super cenie 599 zamiast 800 PLN

Neauvia Hydro Deluxe to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach - nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry - zapewnia doskonały i długotrwały efekt.

7. KOMPUTEROWA ANALIZA SKÓRY TWARZY - BEZPŁATNE BADANIE

Badamy powierzchnię oraz głębsze warstwy skóry wykorzystując najnowsze technologie cyfrowe. Badanie polega na zeskanowaniu skóry, a następnie poddaniu jej szczegółowej analizie. Wyniki są dla specjalisty niezwykle istotnym źródłem informacji o kondycji naszej skóry.

Analiza skóry jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które z zabiegów medycyny estetycznej chcą skorzystać pierwszy raz. Jednocześnie, jest to również świetny sposób na weryfikację rezultatów podjętej terapii.