3-RETISES CT Yellow Peel to kultowy zabieg Mediderma by Sesderma, niezmiennie cieszący się powodzeniem od lat w naszym gabinecie. Jego wielbiciele doceniają to, że działa na pełne spektrum problemów skórnych: usuwa przebarwienia, blizny potrądzikowe, wyrównuje koloryt skóry, ujędrnia i spłyca zmarszczki.

Na czym polega zabieg 3-RETISES CT Yellow Peel?

Zabieg 3-RETISES CT Yellow Peel to kombinacja trzech rodzajów retinolu zamkniętego w liposomach oraz najbardziej stabilnej formy witaminy C. W odróżnieniu od peelingów „starej generacji” nie powoduje gwałtownego złuszczania ani podrażnienia. Profesjonalista wykonujący zabieg może, w zależności od kondycji skóry i oczekiwań co do efektów, wykonywać go solo lub jako jeden z elementów złożonej terapii skóry z wykorzystaniem innych peelingów i mikronakłuwania. Najlepsze efekty przynoszą zabiegi wykonywane w serii. Po aplikacji należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń specjalisty, w tym pamiętać o konieczności fotoprotekcji.

Dlaczego warto go wykonywać?

Widoczne oznaki starzenia skóry to powszechny problem estetyczny, którego przyczyną są zarówno czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Z upływem czasu warstwa rogowa naskórka staje się grubsza, skóra staje się sucha, pojawiają się zmarszczki oraz przebarwienia. Wyraźną poprawę kondycji skóry można uzyskać dzięki zabiegowi profesjonalnemu 3-RETISES CT Yellow Peel na bazie trzech form retinolu i witaminy C.
Witamina C w połączeniu z retinolem ma silne właściwości antyoksydacyjne i depigmentujące. Wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku i widocznie odmładza.
Retinol, dzięki działaniu złuszczającemu, pobudza naturalny proces odnowy skóry. Już zaledwie kilka zabiegów pozwala uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia skóry.

Jakie efekty uzyskam?

- przywrócenie elastyczności i napięcia skóry
- zmniejszenie widoczności zmarszczek i linii mimicznych
- poprawa nawilżenia skóry
- ujednolicony koloryt, rozjaśnienie przebarwień
- mniej widoczne pory

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • twarz 350 PLN
  • twarz +szyja + dekolt 500 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl