NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym. Polinukleotydy na twarz i okolicę oka

Jest to innowacyjny stymulator tkankowy oparty działaniu polinukleotydów Jak wykazały badania kliniczne, mają one zdolność do stymulacji produkcji kolagenu typu 1 i różnicowania fibroblastów w miofibroblasty.

Innowacyjność zabiegu polega na trójkierunkowym działaniu:

 • liftingującym – polinukleotydy działają na receptory fibroblastów w skórze, co stymuluje je do produkcji kolagenu typu 1, a w konsekwencji dochodzi do poprawy napięcia skóry i zauważalnego liftingu
 • nawilżającym – dzięki zdolności wiązania wody zabieg zapewnia długotrwałe, głębokie nawodnienie skóry
 • antyoksydacyjnym – polinukleotydy mają zdolność do „zmiatania” wolnych rodników, co zapewnia obniżenie poziomu stresu oksydacyjnego zachodzącego w skórze w głównej mierze pod wpływem negatywnych czynników środowiskowych

Sprawdzi się u pacjentek i pacjentów, którzy:

 • chcieliby poprawić jakość i ujędrnienie swojej skóry, zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz bruzd
 • zauważają pierwsze oznaki starzenia
 • chcieliby odważyć się na pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej
 • korzystają z innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w celu przedłużenia ich efektu
 • są narażeni na ciągły stres oksydacyjny
 • mają odwodnioną skórę

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg przeprowadzany jest przy pomocy igły lub kaniuli. Skóra przed wykonaniem zabiegu może być dodatkowo znieczulona, co podnosi komfort i minimalizuje odczucia bólowe pacjenta. Produkt podawany jest w specjalnie wyznaczonych punktach lub liniowo. Po zabiegu w miejscach wkłuć mogą pozostać niewielkie zaczerwienienia, które znikają po kilku godzinach. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

NUCLEOFILL SOFT PLUS (EYES) - biostymulator okolicy oka

Preparat ten przeznaczony jest do biorestrukturyzacji delikatnej skóry okolicy oczu. Obszar ten z uwagi na ciągłe ruchy mimiczne oraz czynniki zewnętrzne, starzeje się szybciej w porównaniu z resztą twarzy i wymaga szczególnej pielęgnacji. Preparat Nucleofill Soft Plus (Eyes) zawiera wysoce oczyszczone polinukleotydy pochodzenia naturalnego, które wiążą cząsteczki wody, wypełniając w ten sposób przestrzenie śródskórne i sprawiając, że tkanki staja sią jędrniejsze i bardziej nawilżone. Ma działanie odżywcze i regeneruje tkanki zarówno na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów), a także na poziomie głębokim (tkanka kostna i tłuszczowa) .
Preparat podawany jest techniką liniową lub za pomocą mikrodepozytów.
Rekomendowany protokół zabiegowy przewiduje 4 podania: 2 zabiegi w odstępnie 14 dni, a następnie kolejne 2 zabiegi w odstępnie 21 dni. Ponadto dla podtrzymania efektu rekomendowane jest wykonanie zabiegu przypominającego co 3 miesiące.

Zabieg z zastosowaniem polinukleotydów (Nucleofill TM), może być łączony z innymi procedurami rewitalizacyjnymi, takimi jak mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, laser frakcyjny czy terapia z toksyną botulinową, a także jest wysoce skuteczny jako przygotowanie do blefaroplastyki.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

 • Nucleofill Strong 1000 PLN
 • Nucleofill Soft Plus Eyes 1000 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl