NLIFT jest zabiegiem łączącym w sobie cztery procedury: mezoterapię Neauvia Hydro Deluxe, termolifting Zaffiro, wypełniacze Neauvia Organic oraz pielęgnację kosmetykami i suplementację produktami Neauvia. Pozwala na poprawę napięcia i elastyczności skóry, lifting twarzy oraz redukcję zmarszczek.

NLIFT to innowacyjna procedura zabiegowa składająca się z czterech uzupełniających się etapów:

  • mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe – polega na podskórnej iniekcji preparatu zawierającego kwas hialuronowy, hydroksyapatyt oraz kombinację aminokwasów
  • termolifting Zaffiro – polega na podgrzaniu głębokich warstw skóry, co powoduje pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych oraz skurczenie włókien już istniejących
  • wypełniacze Neauvia Organic – to wypełnienie ubytków tkankowych przy użyciu organicznych preparatów zawierających wysoko oczyszczony kwas hialuronowy oraz niewielką ilość biostymulującego hydroksyapatytu
  • pielęgnacja kosmetykami i suplementami Neauvia – są stosowane przez pacjenta w warunkach domowych w celu wzmocnienia i utrwalenia efektów wykonanych zabiegów

NLIFT – zastosowanie

Procedura NLIFT zalecana jest osobom, które wymagają kompleksowej odnowy, rewitalizacji oraz odmłodzenia skóry – liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, poprawy napięcia, elastyczności oraz nawilżenia skóry.

NLIFT – przebieg zabiegu

Pełny zabieg NLIFT wymaga dwóch wizyt. Na pierwszym spotkaniu zostaje wykonany zabieg mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe. Mezoterapia polega na podaniu koktajlu odżywczego przy pomocy jednorazowej strzykawki poprzez dokonanie w określone miejsca nakłuć. Tworzące się wówczas mikrouszkodzenia natychmiast pobudzają naturalne procesy regeneracji.

Po 7 dniach można przyjść na kolejną wizytę, w trakcie której jest wykonywany zabieg Zaffiro. Głowica urządzenia Zaffiro jest pokryta żelem, dzięki czemu płynniej porusza się po skórze emitując promieniowanie podgrzewające głębokie warstwy skóry nawet do 65ºC. Pobudza to produkcję kolagenu i skraca istniejące włókna kolagenowe. Następnie skóra jest chłodzona. Zabieg NLIFT kończy się podaniem wypełniacza Neauvia Organic.

Pacjent otrzymuje zestaw kosmetyków i suplementów Neauvia do domowego stosowania wraz z instrukcją.

NLIFT – zalecenia po zabiegu

Wszystkie etapy zabiegu NLIFT są dla pacjenta nieinwazyjne i bezpieczne. Zaffiro jest zaliczany do grupy tzw. zabiegów bankietowych, więc nie pozostawia na twarzy niepożądanych oznak. Lekkie zaczerwienienie, obrzęk i zasinienie mogą być efektem iniekcji podczas mezoterapii i stosowania wypełniaczy, ale objawy te szybko mijają.

EFEKTY ZABIEGU

NLIFT – efekty

Zabieg NLIFT pozwala na wygładzenie zmarszczek i bruzd, wypełnienie opadających tkanek, poprawę napięcia i elastyczności twarzy, lifting skóry oraz jej wyraźną odnowę. Efekty są w pełni widoczne po około trzech tygodniach.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Pakiet twarz (1 ml wypełniacz+mezoterapia hydro de luxe+zaffiro) 2700 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl