Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na polskim rynku tak doskonały i idealnie skomponowany, produkt do biorewitalizacji skóry twarzy. 

Neauvia Hydro Deluxe to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach - nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry - zapewnia doskonały i długotrwały efekt.

Różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe w stosunku do standardowej mezoterapii polega na tym, że kuracja z udziałem tego suplementu jest kompleksowym działaniem w trzech obszarach: nawilżania; odbudowy kolagenu i elastyny a także ujędrniania skóry. Podczas gdy konwencjonalna mezoterapia pozwala uzyskać zadowalające efekty jedynie na poziomie nawilżenia wraz z uzyskaniem poprawy wyglądu skóry. Stąd zabieg Neuvia Hydro Deluxe można określić jako wysokiej klasy długookresową, regenerującą tkankę, terapię nawilżającą.

Spora w tym zasługa unikatowego składu specyfiku Neauvia Hydro Deluxe. Preparat zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego o długim okresie trwałości. Kwas hialuronowy poprawia odżywienie i nawodnienie skóry poprzez wiązanie cząsteczek wody w jej głębokich warstwach. Z kolei hydroksyapatyt wapnia prowadzi do stymulacji procesu produkcji nowego kolagenu (tzw. neokolagenezy), dzięki czemu poprawie ulega: gęstość, sprężystość, elastyczność skóry i jej świeży, zdrowy blask. I uzupełniające skład specyfiku, wspomniane aminokwasy. Wypada wspomnieć, że nasz kolagen zbudowany jest m. in. z czterech aminokwasów: glicyny, hydroxyglicyny, hydroxyproliny i proliny, a wykorzystywana w zabiegu – prolina (L-Prolina), stanowiąca przeszło 20% całkowitej ilości kolagenu, utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, wpływając na zachowanie ładnego owalu twarzy.

Dlaczego Neauvia Hydro Deluxe?

Sekret pięknej skóry w 3 wymiarach

💧 Nawilżenie skóry

💧 Ujędrnienie skóry

💧 Odbudowa skóry

Dla podtrzymania efektów po zabiegu zalecamy indywidualnie dobraną pielęgnację domową preparatami marki Neauvia.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Twarz 2,5 ml 699 PLN
  • Twarz 5 ml 1299 PLN
  • Szyja+dekolt 2,5 ml 699 PLN
  • Szyja+dekolt 5 ml 1299 PLN
  • Twarz+szyja+dekolt 5 ml 1299 PLN
  • Twarz+szyja+dekolt 7,5 ml 1800 PLN
  • Twarz 2,5 ml + Zaffiro 1200 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl