Masaż aromateraputyczny na ciało łączy zalety masażu relaksacyjnego z aromaterapią. Podaruj sobie chwilę szczególnego odprężenia, które pobudzi Twoje zmysły i usunie napięcie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym. Do zabiegu wykorzystuje się ciepły olejek w którym rozpuszczone są całkowicie naturalne olejki eteryczne.

Najwyższej jakości, luksusowy zabieg spa pobudza zmysły dzięki głęboko pachnącym, nawilżającym aromatycznym olejkom do ciała Outback Massage. Pomaga on przywrócić poczucie spokoju, łagodzi stres i nadmierne zmęczenie, a także intensywnie nawilża.

Nowa seria olejków do ciała Outback Massage jest pełna czystych olejków eterycznych i organicznych ekstraktów ziołowych, takich jak jagoda jałowca, eukaliptus, lawenda, rumianek oraz dodatkowo witamina E przeciw starzeniu się. Oleje są lekkie i nietłuste, idealne do masażu aromaterapeutycznego lub do i po kąpieli w celu nawilżenia skóry.

Klient wybiera zapach olejku w zależności od nastroju i upodobań

Outback Massage Rejuvenate do ciała to rozgrzewająca mieszanka aromaterapeutyczna, która pomaga złagodzić zmęczenie lub codzienne bóle.

Olejek do ciała Outback Massage Relaxing to głęboko kojąca mieszanka aromaterapeutyczna zapewniająca ukojenie ducha, ciała i duszy

Olejek Outback Massage Detox oczyszcza skórę, aby wzmocnić naturalny proces detoksykacji organizmu.

Olejek Outback Massage Indulgence jest zmysłową mieszanką aromaterapii, która koi umysł i pobudza zmysły.

Masaż polecany jest przy:

  • Stresie i nieustannym napięciu
  • Napięciach mięśniowych
  • Dolegliwościach bólowych (również związanych z okresem menstruacji)
  • Ogólnym zmęczeniu organizmu
  • Problemach z zasypianiem

Podczas masażu stosuje się techniki rozluźniające, głównie głaskanie, rozcieranie i ugniatanie. Zabieg może być przeprowadzany na całym ciele lub tylko na poszczególnych partiach.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Całe ciało 170 PLN
  • Tył ciała 140 PLN