Laminowanie brwi - piękne brwi każdego dnia bez wysiłku

Marzysz o gęstych brwiach, ale nie chcesz decydować się na makijaż permanentnego?  Warto najpierw wypróbować zabieg laminowania brwi, ponieważ laminacja to mało inwazyjny, niezwykle prosty zabieg, który ujarzmi i wzmocni Twoje brwi, zachowując przy tym naturalny efekt. Laminowanie brwi podkreśli nawet z pozoru cienkie i rzadkie włoski! Na czym to polega?

Laminowanie brwi - co to jest?

Gęste brwi to silny trend w kosmetyce już od kilku lat. Z czasem trend na mocne brwi ewoluował, by w końcu zwrócić się w stronę wyrazistych, ale naturalnych łuków. Zwłaszcza, że klienci nie chcą już trwałych i nieodwracalnych efektów, jakie daje makijaż permanentny Coraz więcej kobiet marzy o idealnych brwiach, ale jednocześnie chce zachować naturalność.

Laminacja brwi to zabieg idealny dla tych z Was, które chcą budzić się z idealnie wystylizowanymi brwiami, jednocześnie zachowując ich naturalność. Nie każda z nas została obdarowana przez naturę gęstymi brwiami, a nawet jeśli - to dopiero połowa sukcesu. Czasem włoski rosną w dół, lub bardzo nieregularnie i nie jesteśmy w stanie zaprowadzić ich do ładu nawet skrupulatnym wyczesywaniem i stosowaniem żeli usztywniających.

Na czym polega laminacja brwi?

Laminacja brwi to zabieg, który doprowadzi nasze włoski do ładu, nada im pożądany kierunek oraz wzmocni i zregeneruje strukturę włosków. Trwałą zmianę kształtu włosów powoduje kwas tioglikolowy, który jest głównym składnikiem preparatu do laminowania brwi. Kwas ten rozrywa wiązania dwusiarczkowe włosa, co sprawia że jest on plastyczny i można nadać mu kształt i kierunek jaki chcemy. Podczas zabiegu łuska włosa zostaje otwarta (zupełnie jak przy prostowaniu keratynowym, czy trwałej ondulacji), więc kolejnym etapem laminowania brwi jest nałożenie preparatu intensywnie regenerującego – jest to keratyna i olejki roślinne. Uzupełniają spoiwo między łuskami włosków, poprawiając ich kondycję, elastyczność a także nadając blask.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Laminacja brwi 130 PLN
  • Laminacja brwi + henna + regulacja 170 PLN