Karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii nie jest przeznaczony wyłącznie dla jednego obszaru ciała. Jego wszechstronność sprawia, że doskonale poradzi sobie z problemem delikatnej skóry w okolicy oka, twarzy, ciała oraz włosów. Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla.

Sam zabieg polega na wprowadzeniu śródskórnie dwutlenku węgla. Rozchodzenie się gazu w tkankach powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych co powoduje intensywne dotlenienie komórek, odżywienie, a co za tym idzie, skóra wygląda lepiej. Najczulsze na karboksyterapię są komórki tłuszczowe — podany pod skórę dwutlenek węgla powoduje rozpad tłuszczu, czyli tzw. lipolizę.

Jest to zabieg bezpieczny, mało inwazyjny, dobrze tolerowany przez pacjentów, ponieważ dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w naturalny sposób jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu.

Cienie pod oczami oraz worki

Karboksyterapia daje rewelacyjne rezultaty w redukcji cieni pod oczami. Zabieg pod oczy zagęszcza skórę okolicy dolnej i dolnej powieki i redukuje podpuchnięcia pod oczami, co skutkuje prawidłowym przepływem chłonki. Na domiar tego ujędrnia powiekę górną. Zabieg można również stosować skórę twarzy, szyi dekoltu w celu likwidacji zmarszczek dzięki stymulacji elastyny i kolagenu.

Karboksyterapia skóry głowy wpływa na porost włosów.

Zastosowanie

  • starzenie się skóry
  • wiotkość skóry
  • cienie pod oczami
  • worki i opuchnięcia pod oczami

Jaka jest wymagana seria zabiegowa?

Seria zabiegowa wynosi 10. Zabieg wykonuje się raz w tygodniu

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Okolica oka 150 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl