ICOONE to najnowsza opatentowana technologia pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. W skuteczny sposób modeluje sylwetkę a także jest to efektywna metoda walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry za pomocą masażu podciśnieniowego. Zabiegi skierowane są dla kobiet i mężczyzna bez względu na wiek i kondycję skóry, pragnących rozwiązać problemy terapeutyczne i estetyczne swojego ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Metoda działania opiera się na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wykorzystujących opatentowaną i unikalną technologię Roboderm. System mikrootworów obecnych na powierzchni rolek generuje Multi Mikropęcherzykową Stymulację (M.M.S.A.), która dostarcza aż 1180 bodźców na każdy dm2 skóry wraz z pełnym ruchem głowicy. Efektem tego jest wielowymiarowy i precyzyjny masaż bez rozciągania skóry czy powodowania urazów.

ICOONE LASER + LED

Urządzenie Icoone jest wyposażone w laser diodowy 915nm oraz światło LED 650 nm. Fala lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszeniu procesu lipolizy. Fototerapia LED oddziałuje na fibroblasty stymulując produkcję kolagenu i elastyny, co zwiększa sprężystość i jędrność skóry. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie i odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego.

Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty niezbędne jest ukończenie całej serii zabiegowej co oznacza 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu. Po ukończeniu serii zaleca się przeprowadzenie 1 zabiegu w miesiącu Icoone laser.

Wskazania do zabiegu na ciało: cellulit, miejscowe otłuszczenia, modelowanie sylwetki, luźna skóra, zastój wody, uczucie ciężkości, a także obrzęk limfatyczny, blizny świeże i zwłókniałe, zaparcia postępowanie po liposukcji, bóle mięśni, przykurcze, zapalenia ścięgien, zaburzenia czucia, kontuzje
i urazy, przygotowanie organizmu do wysiłku fizycznego, odnowa biologiczna.

Do głównych przeciwwskazań należą: choroby nowotworowe, ostre zaburzenia wątroby i nerek, stany zapalne, choroby autoimmunologiczne, infekcyjne, wirusowe, padaczka, ciąża, liczne wystające znamiona barwnikowe, przepuklina, metalowe lub silikonowe implanty w miejscu zabiegu.

ICOONE zabiegi estetyczne na twarz - najnowsza technologia, która zwalcza wszelkie objawy starzenia się skóry.

Rewolucyjna metoda ICOONE stanowi najnowsze osiągnięcie w stymulacji skóry i wyznacza zupełnie nowe trendy w zakresie nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i liftingujących.

ICOONE to innowacyjne osiągnięcie medycyny estetycznej, które umożliwia precyzyjną pracę na tkance łącznej. Mikropęcherzykowa stymulacja ICOONE intensywnie stymuluje fibroblasty, które uaktywniają produkcję elastyny i kolagenu. Z ICOONE możemy bez problemu opracować okolice twarzy, szyi, piersi i dekoltu a także delikatne okolice oczu i ust. Skuteczność tej technologii jest fantastyczna – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Zabiegi polecane w szczególności dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Zabieg pod oczy sprawdza się jako drenaż, zwalcza zatrzymaną wodę w okolicy oka tym samym eliminując opuchnięcia.

Badania kliniczne

Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym urządzeniem ICOONE, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm.

Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie ICOONE jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego, czy mięśniowego.

ICOONE może być włączony do rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych np. po liposukcji, przy obrzękach pooperacyjnych oraz w celu poprawy jakości i kondycji blizn. ICOONE to bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE?

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

✔walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą ćwiczeń i diety

✔ z problemami naczyniowymi (pajączki) i obrzękami

✔mających problem z luźną skórą

✔walczących z nadwagą i cellulitem

✔po i przed liposukcją

✔cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych

✔mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała

✔cierpiących na zaparcia

✔przed i po zabiegach chirurgicznych

✔kobiet po porodach

✔uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport

✔które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

STREFA CIAŁO ICOONE

1 zabieg ICOONE Base + 2 x Focus 40 min/ 200zł

1 zabieg ICOONE Base + 3 x Focus 50 min/ 250zł

1 zabieg ICOONE Base + 4 x Focus 60 min/ 300zł

10 zabiegów ICOONE Base + 2 x Focus 40 min/ 1800zł

10 zabiegów ICOONE Base + 3 x Focus 50 min/ 2200zł

10 zabiegów ICOONE Base + 4 x Focus 60 min/ 2600zł

STREFA CIAŁO ICOONE LASER

1 zabieg ICOONE Base + 2 x Focus 40 min/ 250 zł

1 zabieg ICOONE Base + 3 x Focus 50 min/ 300 zł

1 zabieg ICOONE Base + 4 x Focus 60 min/ 350 zł

10 zabiegów ICOONE Base + 2 x Focus 40 min/ 2000 zł

10 zabiegów ICOONE Base + 3 x Focus 50 min/ 2500 zł

10 zabiegów ICOONE Base + 4 x Focus 60 min/ 3000 zł 

DO PAKIETU KOSTIUM GRATIS

STREFA TWARZ

1 zabieg ICOONE – twarz, szyja i dekolt 40 min / 300 zł

5 zabiegów ICOONE – twarz, szyja i dekolt 40 min / 1100 zł

10 zabiegów ICOONE – twarz, szyja i dekolt 40 min / 2000 zł

STREFA OKOLICA OCZU

1 zabieg ICOONE – okolica oczu 20 min / 150 zł

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • 1 zabieg ICOONE Base + 2 x Focus 40 min 250 PLN
  • 1 zabieg ICOONE Base + 3 x Focus 50 min 300 PLN
  • 1 zabieg ICOONE Base + 4 x Focus 60 min 350 PLN
  • 10 zabiegów ICOONE Base + 2 x Focus 40 min 2000 PLN
  • 10 zabiegów ICOONE Base + 3 x Focus 50 min 2500 PLN
  • 10 zabiegów ICOONE Base + 4 x Focus 60 min 3000 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl