HIFU MED LIFT – ROZWIĄZANIE NA NADMIAR SKÓRY !

HIFU, czyli skoncentrowana fala ultradźwiękowa jest idealnym rozwiązaniem problemu braku jędrności skóry np.na brzuchu, nad kolanami czy ramion.

HIFU W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

Technologia HIFU znana jest w medycynie już od 20 lat i stosowana do leczenia m.in. nowotworów, raka prostaty, pęcherza moczowego i nerek. Od kilku lat wykorzystuje się również tę metodę w medycynie estetycznej do zagęszczania i ujędrniania skóry.  Zabieg stymuluje komórki do produkcji kolagenu i elastyny, oddziałuje także na powierzchniowy system powięziowy, dzięki czemu znacząco poprawia się napięcie skóry, a efekty zabiegu można porównywać do chirurgicznego liftingu.

Jak wygląda zabieg z użyciem sprzętu  Hifu Med Lift ?
Do zabiegu, któremu poddana zostaje wiotka skóra stosuje się odpowiednio dobraną głowicę głowicę w zależności od grubości tkanki łącznej na danym obszarze. 

Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal ultradźwiękowych można wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 6,0 mm; 9,0 mm w głąb skóry).

Kosmetolog albo lekarz zaznacza miejsca, do których przykładana będzie głowica urządzenia. Aktywacja ultradźwięków wywołuje uczucie ciepłego ukłucia, które jest niwelowane przez chłodzący żel. Zabieg nie jest bolesny – w przypadku odczuwania zbyt dużego dyskomfortu przez pacjenta możliwe jest zastosowanie żelu znieczulającego bezpośrednio na skórę, jednak zazwyczaj nie jest to konieczne.

Cały zabieg trwa około 30-60 minut. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, ale nie boli. Pierwsze efekty związane z pobudzeniem tkanki do produkcji kolagenu są widoczne po około 3 tygodniach i utrzymują się nawet do 2 lat !

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć.

POKONAJ LUŹNĄ SKÓRĘ !

Bez względu na to, czy Twoim problemem jest wisząca skóra na brzuchu z racji wieku, po ciąży czy przez to, że gwałtownie schudłaś, możesz wybrać zabieg urządzeniem Hifu Med Lift. To najwygodniejsze rozwiązanie, pozwalające ujędrnić skórę. Dlaczego warto wybrać HIFU ? 

  • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu
  • zabieg można wykonywać przez cały rok
  • zabieg nie jest bolesny
  • nie trzeba poddawać się zabiegom chirurgicznym, aby zlikwidować problem
  • nie ma żadnych podrażnień
  • idealny zabieg dla pacjentek, które nie lubią igieł i skalpela
  • efekty utrzymują się kilkanaście miesięcy

Wobec tylu zalet nie ma wątpliwości, że HIFU to prawdziwa rewolucja w dziedzinie kosmetologii. Nie czekaj – umów się na konsultację, a luźna skóra na brzuchu lub innej partii ciała będzie tylko wspomnieniem!

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Brzuch 1000 PLN zamiast 1500 PLN
  • Kolana 500 PLN zamiast 1000 PLN
  • Pelikany 500 PLN 1000 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl