Geometria brwi & Henna pudrowa

Geometria brwi - sposób na wyznaczenie idealnego łuku brwiowego

Geometria brwi pozwala na nadanie włosom odpowiedniego kształtu, a przy tym szerokości, rozstawu, a nawet stopnia wygięcia. Pozwala na przywrócenie brwiom utraconej symetrii i podkreślenie oczu bez zaburzania proporcji twarzy. Nazywana architekturą brwi opiera się na wyznaczaniu punktów załamania na brwiach przy pomocy prostych linii i odpowiednich kątów.

Henna pudrowa – co to jest

Henna pudrowa to alternatywa dla klasycznej henny i sposób na nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwiom. To naturalny preparat pochodzenia roślinnego, którego od dawna używa się do barwienia, zarówno ciała jak i włosów. Henna pudrowa od jakiegoś czasu zdobywa coraz większą popularność jako zabieg upiększający, a także pielęgnujący na brwi. Proszek zawiera substancje wzmacniające, takie jak odżywcza witamina E i opóźniająca procesy starzenia witamina C. Stylizacja za pomocą henny pudrowej jest bezpiecznym zabiegiem i nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosa.

Brow Henna utrzymuje się około dwa tygodnie dłużej niż henna klasyczna. Ponadto, do wyboru jest bardzo wiele odcieni, które można ze sobą mieszać – dzięki takim mieszankom, możliwe jest stworzenie idealnego odcienia dla każdego koloru włosów czy karnacji. Nie musimy się już obawiać że brwi będą zbyt ciemne czy rude – dzięki unikatowym mieszankom tworzonym przez profesjonalną stylistkę brwi, uzyskać możemy odcienie jasne, średnie, ciemne, chłodne czy ciepłe, które odpowiadać będą każdemu typowi urody.

Co ważne, henna pudrowa to również zabieg pielęgnacyjny, który wzmacnia i odżywia brwi, co wpływa na szybszy wzrost włosków i ich odbudowę. 

Henna pudrowa przeciwwskazania

Tak naprawdę, nie ma wielu przeciwwskazań do henny pudrowej i są one praktycznie takie same jak przy innych hennach. Wszystkie alergie, stany zapalne skóry i otwarte rany są przeciwwskazaniem do wykonania henny pudrowej.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Geometria brwi + brown henna 130 PLN