geneo 
                         ODMŁADZA - ROZJAŚNIA - DOTLENIA

Geneo to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających.

OXYGENEO

To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Nad efektem wzmacniającym dba specjalne odżywcze serum.

CO TO JEST GENEO ?

Geneo by Pollogen to urządzenie, które służy do przeprowadzania zabiegu Geneo. Jego działanie opiera się na oczyszczaniu skóry, dzięki zastosowaniu kapsułki oraz żelu bogatego w składniki aktywne, wmasowywanych w jej powierzchnię głowicą Geneo.

Dzięki nim tworzone są ogromne ilości bąbelków z wysoką zawartością dwutlenku węgla, które pękają na powierzchni naskórka. W ten sposób zainicjowany zostaje efekt Bohra, co oznacza, że do obszaru zabiegowego kierowana jest krew bogata w tlen. Jednocześnie zwiększa się także jej przepływ w naczyniach włosowatych, a tym samym również pobudzony zostaje metabolizm komórek skóry.

W efekcie podczas zabiegu Geneo naskórek złuszcza się, a oczyszczona skóra zaczyna znacznie intensywniej wchłaniać składniki odżywcze z podawanych podczas zabiegu preparatów.

Zabieg Geneo  można porównać do masażu, który jest połączony z jednoczesnym złuszczaniem naskórka. 

Kuracja jest przyjemna, zupełnie bezbolesna i bardzo relaksująca.

Geneo by Pollogen to trzy etapy pielęgnacji:

  • dotlenianie
  • złuszczanie
  • wchłanianie specjalistycznego preparatu odżywczego

ILE ZABIEGÓW GENEO NALEŻY WYKONAĆ?

Już jeden zabieg Geneo wystarczy, aby zauważyć diametralną różnicę w wyglądzie skóry. Staje się ona gładka, rozjaśniona i nawilżona. Zwiększa się jej jędrność i napięcie, a procesy regeneracji naskórka zostają przyspieszone. Długotrwałe efekty można osiągnąć wykonując serię minimum 4 zabiegów.  Poleca się powtarzanie Geneo co 3-4 tygodnie.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Twarz 350 PLN
  • Twarz+szyja 400 PLN
  • Twarz+szyja+dekolt 450 PLN
  • Plecy 450 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl