Fototerapia z LEVUSES to zabieg, który polega na nałożeniu specjalnego preparatu, w którym wykorzystuje się zamknięty w liposomach chlorowodorek kwasu aminolewulinowego (ALA HCl). Działanie preparatu jest aktywowane specjalną lampą do światłolecznictwa - SPECTRUM MASK. Jest to zabieg, który działa  przeciwstarzeniowo, wygładza skórę, rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i wykazuje działanie przeciwtrądzikowe.


Fototerapia to zabieg leczniczy, który przeprowadzany jest przy wykorzystaniu światła. Niektóre choroby i schorzenia mogą zostać wyleczone przez dobroczynne właściwości naturalnego i sztucznego światła. W ostatnim czasie fototerapia zyskuje coraz większe rzesze zwolenników, jest to zabieg całkowicie naturalny, nieinwazyjny. W fototerapii stosuje się specjalistyczne urządzenia emitujące promieniowanie nadfioletowe, podczerwone i widzialne. Odpowiednie długości światła potrafią przepięknie stymulować regenerację kolagenu i zagęszczać skórę lub ją regenerować, koić i wyciszać problemy skórne.
Fototerapia działa przeciwstarzeniowo, redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia, poprawia elastyczność skóry. Światło czerwone pobudza krążenie krwi, przyspiesza metabolizm komórek, poprawia elastyczność skóry oraz jej koloryt, uelastycznia ją i wygładza zmarszczki.
Światło niebieskie działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo, łagodzi zaczerwienienia oraz leczy trądzik.
Kiedy widać efekt?
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest bardzo mocno nawodniona i zdecydowanie bardziej promienna. Po wykonaniu serii 4 zabiegów skóra jest ukojona, wyciszona, mniej problematyczna, zrewitalizowana.
Efekty po zabiegu LEVUSES z maską SPECTRUM
  • zwiększona synteza kolagenu
  • poprawiona tekstura skóry
  • ujednolicony koloryt skóry
  • eliminacja niewielkich teleangiektazji
  • ujędrniona skóra
  • złagodzone zmiany trądzikowe

Jak wygląda zabieg?

Zabieg składa się z kilku etapów, z których najważniejsze jest nałożenie substancji aktywnej w postaci żelu lub mgiełki, zastosowanie okluzji w postaci folii aluminiowej w celu zablokowania światła i zwiększenia wchłaniania oraz naświetlanie skóry lampą LED.
Zabieg jest bardzo przyjemny, pozwala się w pełni zrelaksować. Większość pacjentów zasypia w trakcie gdy ich skóra jest regenerowana i naprawiana.
Schemat terapii:
Pełna terapia polega na przeprowadzeniu 4 zabiegów w odstępach 2- 4 tygodni. 

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199