Ejal40 - stymulator tkankowy - głęboka rewitalizacja skóry

Z wiekiem skóra traci naturalną elastyczność, co spowodowane jest utratą kolagenu i pogorszeniem funkcji fibroblastów w skórze. Co zatem poprawi napięcie i elastyczność skóry? Zabiegi z kwasem hialuronowym! One stymulują produkcję nowego kolagenu, dlatego zapewnią znaczną poprawę napięcia i elastyczności starzejącej się skóry, co w konsekwencji poprawia jej wygląd.

EJAL 40 to bio-rewitalizujący produkt przywracający funkcje fizjologiczne skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy pozakomórkowej, dzięki stymulacji aktywności fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. 40mg kwasu hialuronowego o masie cząsteczkowej 1200-1800 k. Daltonów (H-HA) podane w 4-punktowej technice bio-rewitalizacji pozwala na szybkie przywrócenie utraconego konturu twarzy.

EJAL 40 reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA), dlatego przeciwdziała jego naturalnej utracie w wyniku procesu starzenia i w konsekwencji jest zalecany w zabiegach odmładzających skórę oraz w zapobieganiu uszkodzeniom skóry pod wpływem działania słońca.

Najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Jakie obszary mogą być poddane zabiegowi?

  • skóra twarzy

Efekty:

• odmłodzenie konturów twarzy
• poprawa napięcia i elastyczności skóry
• wygładzenie zmarszczek
• biorewitalizacja osłabionej, wiotkiej skóry
• regeneracja macierzy pozakomórkowej

EJAL 40 to idealne rozwiązanie dla poprawy napięcia i elastyczności skóry.

Jak wygląda zabieg z użyciem kwasu hialuronowego EJAL40?

Zamiast tradycyjnej wielopunktowej mezoterapii ELAJ 40 podaje się innowacyjną 4-punktową techniką biorewitalizacji. 4-punktowa technika bio-rewitalizacji (4 PBR) polega na wykonaniu 4 iniekcji po 0,25 ml preparatu w odpowiednich punktach po każdej stronie twarzy, minimalizując ryzyko zasinień i odczucia bólu. Zabieg trwa ok. 30 min.

Płytka, podskórna aplikacja sprzyja stopniowemu wypełnieniu tkanek i aktywizowaniu syntezy macierzy międzykomórkowej. Innowacyjna technika minimalizuje jednocześnie ryzyko powstania siniaków.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępach miesiąca. Następnie jeden zabieg raz na kwartał. Taki schemat powtarzamy co rok.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Ejal40 800 PLN
  • Ejal40 2 zabiegi 1500 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl