Accent Prime modelowanie owalu twarzy, redukcja podwójnego podbródka

AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Rewolucyjne urządzenie do modelowania twarzy i ciała Accent Prime - to zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji.


Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.

MODELOWANIE CIAŁA I TWARZY

Dzięki Accent Prime pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

UJĘDRNIANIE I ODMŁADZANIE SKÓRY

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Accent Prime wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

MISJA TRUDNE OBSZARY

Z czasem skóra traci elastyczność, włókna kolagenowe słabną, a tkanka tłuszczowa twarzy przemieszcza się zgodnie z grawitacją. Efekt? Owal twarzy się zmienia. Pojawia się drugi podbródek, twarz wygląda na zmęczoną. Nie musisz akceptować tego stanu. Accent Prime dzięki połączeniu fal radiowych i ultradźwięków ma moc niwelowania tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Podczas zabiegu działa na siateczkę włókien kolagenowych, mobilizując je do działania.

Zarezerwuj wizytę

W celu rezerwacji wizyty skontaktuj się z nami pod numerem

789-222-199

Cennik

  • Twarz RF 700 PLN
  • Twarz + szyja RF 900 PLN
  • Twarz + szyja + dekolt RF 1100 PLN
  • Podbródek Ultradźwięki + RF 500 PLN
  • Podbródek Ultradźwięki + RF 4 zabiegi 1600 PLN
  • Podbródek RF 350 PLN
  • Podbródek RF 4 zabiegi 1200 PLN
  • Ultradźwięki podbródek 350 PLN
  • Ultradźwięki podbródek 4 zabiegi 1200 PLN
Medestetic Gliwice - Kliniki.pl